Plisa do okna dachowego

Plisa do okna dachowego

Plisa do okna dachowego– Posiada secjalną rączkę o różnych długościach, w zależności od poziomu okna. Plisy do okien dachowych to nietypowe rozwiązanie, które możesz wykorzystać do swojego okna. Plisami możesz manipulować dowolnie, ustawiając je w górnej bądź dolnej części okna. Plisę do okna dachowego można ustawić nawet na środku. Cechuje je ogromna swoboda w konfiguracji. To samo tyczy się szerkośći, tę również można dowolnie konfigurować. Można ustawić całość na całym oknie, można zasłonić dowolny fragment. Plisa do okna dachowego wykonana jest z doskonałej jakości materiału, który gwarntuje trwałość w użytkowaniu – bez narażenia na uszczerbki.

Plisa montowana jest na 4 zawiasach w listwie okna, która jest wymienna. Dzięki czemu można ustrzec się niepotrzebnych, długotrwałych uszkodzeń, które mogły by szpecić ramę okna  w przyszłości.

Plisa do okna dachowego – kolory

Wybór kolorystyczny plis jest ogromny! W firmie RAK Karnisze Kraków oferujemy Państwu pełną paletę braw. Kolorystyka jest praktycznie nieograniczona. Dodtkowo oferujemy dwustronne kolorystyczne wersjie plis, jeden kolor po jednej stronie okna, a drugi po drugiej.

Do wyboru są również wersje z wybranymi wzorami, grafikami czy napisami.

Całość usługi przez pomiar i montaż możecie zamówić Państwo u nas, przez kontakt telefoniczny, mailowy bądź bezpośrednio w sklepie.

Dodatkowo:

Dodatkową cechą są specjalne materiały, które potrafią odbijać promieniowe świetlne.
Materiał to odbuśnik srebny. Dzięki temu zabezpieczysz siebie lub swoich bliskich przed szkodliwym wpływem promoieniowania.

Szybki kontakt:

 

 

Przejdź do formularza kontaktowego:

Zobacz galerię

Oferowanych lampy, oświetlenia, rolet i karniszy

Zadzwoń teraz!