O firmie

Sprzedaż hurtowa karniszy

Firma zajmuje się głównie sprzedażą hurtową karniszy oraz wszelkich dodatków takich jak żabki plastikowe, agrafki do firan, żabki metalowe i inne akcesoria. Posiadamy zespół profesjonalnej obsługi, doradzamy i pomagamy rozwiązać nietypowe problemy. Wykonujemy pomiary u klienta, wyceny oraz montaże. 

Firma powstała w 1999 roku. Działalność rozpoczęliśmy od produkcji karniszy z osłonami ozdobnymi z drewna egzotycznego. Następnie zaczęliśmy produkcję osłon w technologii powlekania foliami meblowymi.

Sukcesywnie poszerzamy gamę oferowanych produktów. Od 2003 zajmujemy się produkcją karniszy metalowych.  Karnisze metalowe produkujemy w różnych kolorach i średnicach. 

rolety, karnisze, oswietlenie - krakow

Karnisze, rolety, oświetlenie

Wychodząc naprzeciw klientom firma nasza rozszerzyła swoją ofertę o kolejne karnisze, rolety i oświetlenie LED. Staramy się łączyć nowoczesność i desing. Nie zapominamy również o tradycyjnych rozwiązaniach jakimi są karnisze .

Oferta nasza zawiera szeroki wybór karniszy zaczynając od kolorystyki: antyk mosiądz, chrom-mat, nikiel, biały, czarny i wiele innych. Posiadamy karnisze o różnych średnicach fi. 16mm, 19mm, 25mm oraz 35mm i wiele innych .

Obecnie uruchomiliśmy sklep firmowy. Naszym klientom oferujemy profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo i dogodne terminy.

Zobacz galerię

Oferowanych lampy, oświetlenia, rolet i karniszy

Zadzwoń teraz!