Galeria

Karnisze

W naszej ofercie posiadamy karnisze metalowe o średnicach 16mm, 19mm, 25mm oraz karnisze o średnicy 35mm. Ponadto oferujemy karnisze SQUARE LINE, TOP LINE jak również karnisze profilowe okrągłe i profile kwadratowe.

Ciekawą ofertę stanowią karnisze sznurkowe z wygodnym systemem zasłaniania i odsłaniania firan, które można dowolnie profilować.

W dalszej części oferty znajdują się karnisze KWADRO 20x20mm oraz  karnisze szynowe PVC jedno, dwu i trzy torowe oraz przysłony do tych karniszy w różnych kolorach. Dopełnieniem karniszy szynowych są łuki zakończeniowe i przelotowe.

Uzupełnieniem naszej oferty są karnisze CAFE 12mm oraz mini karnisze 10mm.

Integralną częścią karniszy są żabki i agrafki . Posiadamy żabki plastikowe wychyłowe i obrotowe, żabki ze ślizgiem prostokątnym i obrotowym do karniszy profilowych. W grupie agrafek do karniszy znajdują się agrafki na kółko drewniane i kółko plastikowe oraz agrafki do szyn metalowych i plastikowych. Do karniszy metalowych rurkowych posiadamy żabki z kółkiem z wyciszeniem teflonowym oraz same kółka metalowe do karniszy.  

 

 

 

Rolety

Prócz standardowych rolet mają Państwo wybór między roletami w kasetach, plisami czy żaluzjami. Posiadamy również dużą kolekcję tkanin plisowych. Przy pomocy plis możemy zasłonić dowolną część okna.

Posiadamy również szeroki wybór żaluzji bambusowych , drewnianych i aluminiowych o różnych szerokościach lamelek i ciekawej kolorystyce dostosowanej do preferencji klienta.

 

 

 

Oświetlenie

Przy wyborze oświetlenia Ledowego należy kierować się przede wszystkim liczbą lumenów(Lm), które odpowiadają za jasność światła oraz jednostką temperatury barwowej jaką jest Kelwin(K). Barwa ciepła mieści się w przedziale 2700-3200K, odpowiada ona barwie żółtej, barwa neutralna to 4000-5000K jest to światło białe natomiast barwa zimna to powyżej 6000K i wpada w odcień koloru niebieskiego a czasami nawet fioletowego. 

Przy oświetleniu Led trzeba się kierować zasadą, że ciepła barwa sprzyja odprężeniu, relaksowi natomiast barwa neutralna i zimna odpowiadają za zwiększenie aktywności w naszym organizmie.

Jeżeli zależy nam głównie na niskim poborze prądu i mocnym oświetleniu, należy wybierać żarówki, które posiadają jak najwięcej lumenów a jak najmniej watów.

Zadzwoń teraz!